o Firmie menu 

INFOLINIA 814 45 8000

firma 1100

Witamy w telecomWORLD.

                       

                        TelecomWORLD promuje na rynku polskim nowoczesną technologię i produkty wysokiej jakości, stwarzając optymalne warunki przepływu informacji i tym samym umożliwiając lepszą współpracę z jednoczącą się Europą i Światem. Poprzez swoje profesjonalne i niezawodne działanie firma TelecomWORLD wypracowała sobie duże zaufanie wśród klientów.

---------------

 

                        Obsługujemy operatorów telekomunikacyjnych oraz duże instytucje państwowe, firmy instalatorskie i handlowe. W swoim centrum szkoleniowym z powodzeniem szkolimy kadry firm instalatorskich, biur projektowych a także firm handlowych. Obecnie firma jest jednym z największych, po generalnym przedstawicielu, dystrybutorem osprzętu firmy CobiNet, EXCEL, Siemon, AT&T, BKT, Emiter, Molex w Polsce, producenta najwyższej jakości podzespołów do sieci, opartych na skrętce miedzianej oraz światłowodach, profesjonalnych złączy telekomunikacyjnych wysokiej częstotliwości, kabli telekomunikacyjnych i sieciowych.

            Oferowane przez nas systemy okablowania strukturalnego, umożliwiają transmisję: 10BaseT, 100BaseT, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet spełniając wymagania klas C, D, E, F, FA, G w okablowaniu miedzianym oraz klas OF300, OF500, OF2000 w okablowaniu światłowodowym.
Okablowanie strukturalne można stosować w wielu konfiguracjach opartych o rozwiązania ekranowane STP głównie w sieciach teleinformatycznych zagrożonych oddziaływaniem zakłóceń elektromagnetycznych lub nieekranowane UTP. Szeroki wybór komponentów i atrakcyjne zróżnicowanie cenowe pozwala na stosowanie naszych produktów w każdego typu sieciach teleinformatycznych, od dużych korporacyjnych do małych instalacji domowych. Rozwiązania światłowodowe możemy stosować w sieciach typu FTTD (Fiber To The Desk) i FTTH (Fiber To The Home).

Oferowane przez nasz produkty podlegają okresowym badaniom jakościowym. Każdy element toru certyfikowanego poddany został testom w ramach kompletnego toru transmisyjnego swojej klasy dla zapewnienia poprawnego działania wymaganych aplikacji użytkowych.

Jednostkami badawczymi i certyfikującymi są renomowane, branżowe instytucje międzynarodowe:

  • Instytut Łączności w Warszawie
  • GHMT AG Niemcy
  • DELTA Dania
  • INTERTEK USA

Pozytywne wyniki pomiarów gwarantują poprawne działanie zarówno całego toru transmisyjnego jak i poszczególnych jego elementów, natomiast zgodność standardów branżowych pozwala na rozbudowę istniejących systemów okablowania innych producentów bez utraty jakości funkcjonowania parametrów w torze transmisyjnym.

Dla naszych kontrahentów oferujemy pełne wsparcie inżynieryjno-projektowe.

Inwestorom doradzamy przeprowadzając audyt planowanej inwestycji, dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania, dajemy pełną 25 letnią gwarancję systemową lub 5 letnią gwarancję produktową.

Projektantom systemów okablowania strukturalnego oferujemy bibliotekę naszych produktów w formie bloków DWG. Za pomocą biblioteki są Państwo w stanie narysować elewacje szaf teleinformatycznych, znaleźć numery katalogowe i opisy kluczowych produktów. Ponieważ biblioteka jest zbiorem bloków w formacie DWG a nie dedykowaną nakładką istnieje możliwość użycia jej w nie tylko w programie AutoCAD ale także w programach konkurencyjnych takich jak:

Instalatorom oferujemy cykle szkoleń na certyfikowanych instalatorów naszych systemów okablowania, wyceny materiałowe oraz doradztwo w całym procesie budowy sieci. Prowadzimy wypożyczalnię certyfikowanych mierniki do pomiarów sieci, marek: FLUK, LANTEK, JDSU. Dla naszych certyfikowanych instalatorów stosujemy specjalną politykę rabatową.

---------------

 

                       Posiadamy także status Autoryzowanego Partnera Slican oraz Panasonic, wiodących producenta central telefonicznych. Prowadzimy sprzedaż oraz serwis urządzeń Slican oraz Panasonic. W naszym centrum szkoleniowym prowadzimy co miesięczne szkolenia z zakresu montażu central Slican oraz Panasonic przeznaczone dla instalatorów oraz biur projektowych.

---------------

 

                    W swoim portfolio posiadamy również sprzęt do monitoringu firmy Dahua Technology, która jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych rozwiązań wideo dozoru. Branża systemów dozoru szybko się zmienia w kierunku telewizji o wysokiej rozdzielczości oraz inteligentnych i zintegrowanych rozwiązań. Wizja Dahua Technology zakłada nie tylko podążanie za nowymi trendami, ale przede wszystkim kreowanie nowych rozwiązań, zapewniających klientom wysoką jakość i komfort korzystania. W szerokiej gamie produktów można znaleźć zarówno zaawansowane kamery zewnętrzne, kamery wewnętrzne, rejestratory i oprogramowanie.

 

---------------

 

                       TelecomWORLD jest także jedynym importerem na Polskę urządzeń koreańskiej firmy Mobifren, która bazując na zaawansowanej technologii cyfrowej obróbki dźwięku mowy oraz przesyłu audio Stereo Hi-Fi 3D oferuje produkty najwyższej jakości. MobiFren jest strategicznym Partnerem firmy Samsung. Słuchawki i akcesoria Mobifren są dostępne na całym świecie. Wielu użytkowników GSM oraz Skype na świecie korzysta z urządzeń MobiFren.

 

 


ŚWIATOWE TECHNOLOGIE W ZASIĘGU RĘKI