o Firmie menu 

INFOLINIA 814 45 8000

firma 1100

Witamy w telecomWORLD.

                        TelecomWORLD promuje na rynku polskim nowoczesną technologię i produkty wysokiej jakości, stwarzając optymalne warunki przepływu informacji i tym samym umożliwiając lepszą współpracę z jednoczącą się Europą i Światem. Poprzez swoje profesjonalne i niezawodne działanie firma TelecomWORLD wypracowała sobie, w stosunkowo krótkim czasie, duże zaufanie wśród klientów.

                        Obsługujemy operatorów telekomunikacyjnych oraz duże instytucje państwowe, firmy instalatorskie i handlowe. W swoim centrum szkoleniowym z powodzeniem szkolimy kadry firm instalatorskich, biur projektowych a także firm handlowych. Obecnie firma jest jednym z największych, po generalnym przedstawicielu, dystrybutorem osprzętu firmy CobiNet, EXCEL, Siemon oraz AT&T w Polsce, producenta najwyższej jakości podzespołów do sieci, opartych na skrętce miedzianej oraz światłowodach, profesjonalnych złączy telekomunikacyjnych wysokiej częstotliwości, kabli telekomunikacyjnych i sieciowych. Prowadzimy regularne szkolenia dla Autoryzowanych Partnerów. Uzyskanie autoryzacji pozwala na udzielenie 25-letniej gwarancji na wykonane sieci w systemie CobiNet, EXCEL, Siemon czy AT&T.

                       Posiadamy także status Autoryzowanego Partnera Slican oraz Panasonic, wiodącego producenta central telefonicznych. Prowadzimy sprzedaż oraz serwis urządzeń Slican oraz Panasonic. W naszym centrum szkoleniowym prowadzimy co miesięczne szkolenia z zakresu montażu central Slican oraz Panasonic przeznaczone dla instalatorów oraz biur projektowych.

                    W swoim portfolio posiadamy również sprzęt do monitoringu firmy Dahua Technology, która jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych rozwiązań wideo dozoru. Branża systemów dozoru szybko się zmienia w kierunku telewizji o wysokiej rozdzielczości oraz inteligentnych i zintegrowanych rozwiązań. Wizja Dahua Technology zakłada nie tylko podążanie za nowymi trendami, ale przede wszystkim kreowanie nowych rozwiązań, zapewniających klientom wysoką jakość i komfort korzystania. W szerokiej gamie produktów można znaleźć zarówno zaawansowane kamery zewnętrzne, kamery wewnętrzne, rejestratory i oprogramowanie.

                       TelecomWORLD jest także jedynym importerem na Polskę urządzeń koreańskiej firmy Mobifren, która bazując na zaawansowanej technologii cyfrowej obróbki dźwięku mowy oraz przesyłu audio Stereo Hi-Fi 3D oferuje produkty najwyższej jakości. MobiFren jest strategicznym Partnerem firmy Samsung. Słuchawki i akcesoria Mobifren są dostępne na całym świecie. Wielu użytkowników GSM oraz Skype na świecie korzysta z urządzeń MobiFren. Chcąc ciągle podnosić naszą jakość usług zapewniamy Państwu kontakt z naszymi doradcami technicznymi, którzy służą zawsze pomocą i radą.

 

 


ŚWIATOWE TECHNOLOGIE W ZASIĘGU RĘKI