Oferta 

INFOLINIA 814 45 8000

Oferta

 

          W przypadku każdego z systemów, w zależności od potrzeb naszego kontrahenta, możemy zaoferować przygotowanie projektu, koordynację prac, audyt, odbiory, dostawę sprzętu oraz wykonawstwo.
          Dzięki współpracy z nami nasi kontrahenci otrzymują gwarancję realizacji w ich inwestycji systemów dopasowanych do siebie, funkcjonalnych i racjonalnych pod względem kosztowym.

 

Szczegóły dotyczące realizowanych przez nas systemów:

Baner oferta menu 1

Baner oferta menu 2

 

 . Systemy telekomunikacyjne - dostarczamy wysokiej jakości systemy ułatwiające i usprawniające komunikację wielu firm i instytucji. Oferujemy rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi najwyższą jakość produktu. Oferowane przez nas systemy  wyposażone są w nowoczesną platformę IT, wspierającą zarówno pracę administratora sieci jak i użytkownika telefonu.

 . Sieci Wi-Fi - projektowanie i wdrażanie niezawodnych sieci bezprzewodowych 802.11 a/b/g/n/ac na potrzeby sieci przemysłowych, biurowych, szkieletowych opartych na sprawdzonych rozwiązaniach uznanych producentów

 . Systemy nagłośnienia - właściwy system nagłośnienia  daje możliwość wyboru muzyki w zależności od miejsca jej odtwarzania. Korzystając z naszej wiedzy dobierzemy optymalne jakościowo i akustycznie dla danego obiektu rozwiązanie.

 . Systemy audio-video w salach konferencyjnych - współczesne sale to nie tylko projektor i ekran. To cały system audio-wizualny pozwalający przeprowadzić zarówno efektowną prezentację multimedialną, jak i spełniający funkcję rozrywkową. Zastosowanie odpowiednich systemów sterowania urządzeniami audio-video, a także światłem, ekranem, kotarą, żaluzjami, pozwala usprawnić jej obsługę. Warto zaznaczyć, że projektując systemy AV pamiętamy o doborze poszczególnych elementów zarówno pod kątem technicznym, finansowym jak i estetycznym.

 

Jesteśmy obecni w branżach:

. Administracja publiczna

. Operatorzy telekomunikacyjni

. Banki i ubezpieczenia

. Wojsko, policja,straż pożarna

. Hotele

. Call center

. klienci indywidualni


U nas zaopatrzysz się między innymi w:

 

TW Szafy stojące2 TW Szafy wiszące2 TW wentylatory2 TW akcesoria siec2 TW Akcesoria Sieciowe2 

TW listwa zasilająca2TW Półki2 TW prowadnica Krosu2


 

 TW panele2 TW PANEL KAT3 TW PANEL KAT5 TW PANEL KAT6 TW PANEL KAT6A

 

TW PANEL KAT7 

 


 

  TW kable2 TW KABEL KAT5E TW KABEL KAT6 TW KABEL KAT6A TW KABEL KAT7

 


 

TW Moduły2 TW adaptery3 TW puszka podłogowa2 TW puszki2 TW ramki2

TW Gniazda moduły2 TW gniazda elektr2 TW wtyki2

 


 

TW Patchcord2 TW PATCHCORDY 10G SFTP

 


 

 TW akcesoria tel3    

   


  

TW CENTRALE2 TW NS5002 TW TES8242 TW bramofony2 TW słuchawki nagł2

   

TW TEL ANALOGOWE TW telefony2 TW TELEFONY BEZPRZEW TW TELEFONY PRZEWOD TW TEL SYSTEMOWE

 

 TW videokonf2  TW Audiokonf2 TW faxy2