Referencje 

INFOLINIA 814 45 8000

Referencje

Doświadczenie i referencje

Mamy za sobą współpracę z wieloma kontrahentami:

. administracji państwowej

. koropracje i firmy prywatne

. służby mundurowe

. szkolnictwo i nauka

. hotele

. przemysł

. służba zdrowia

 

Wciąż pogłębiamy swoją wiedzę, zdobywając nowe doświadczenia i umiejętności.

Za każdym razem bierzemy pod uwagę specyfikę każdego hotelu, wymagania kontrahenta i potrzeby potencjalnych klientów obiektu.

To w połączeniu ze świeżością naszych pomysłów sprawia, że zdecydowanie warto podjąć z nami współpracę.

W przypadku każdego z systemów, w zależności od potrzeb naszego kontrahenta, możemy zaoferować przygotowanie projektu, koordynację prac, audyt, odbiory, dostawę sprzętu oraz wykonawstwo.
          Dzięki współpracy z nami nasi kontrahenci otrzymują gwarancję realizacji w ich inwestycji systemów dopasowanych do siebie, funkcjonalnych i racjonalnych pod względem kosztowym.

 Szczegóły dotyczące realizowanych przez nas systemów:

. Okablowanie strukturalne - jest podstawą funkcjonowania niemal wszystkich systemów teletechnicznych i informatycznych. Właściwie zaprojektowana i wykonana instalacja zwiększa pewność ich bezawaryjnej pracy. W okablowaniu wykorzystujemy technologie miedziane i światłowodowe. Nasze projekty są przemyślane, ekonomiczne i gotowe na integrację poszczególnych systemów.

. Monitoring CCTV - monitoring wizyjny to nieoceniona pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa. Zapewnia zarówno bieżącą obserwację obrazu z kamer umieszczonych w budynku i jego otoczeniu, jak i jego rejestrację i późniejsze odtwarzanie. Pozwala to na szybkie wykrycie ewentualnych zagrożeń i – w razie potrzeby – błyskawiczną interwencję. Systemy telewizji dozorowej są niezwykle efektywnymi i niedrogimi środkami służącymi poprawie bezpieczeństwa. Warto również pamiętać o możliwości zastosowania ich jako narzędzia kontroli pracy.

 . Systemy telekomunikacyjne - dostarczamy wysokiej jakości systemy ułatwiające i usprawniające komunikację wielu firm i instytucji. Oferujemy rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi najwyższą jakość produktu. Oferowane przez nas systemy  wyposażone są w nowoczesną platformę IT, wspierającą zarówno pracę administratora sieci jak i użytkownika telefonu.

 . Sieci Wi-Fi - projektowanie i wdrażanie niezawodnych sieci bezprzewodowych 802.11 a/b/g/n/ac na potrzeby sieci przemysłowych, biurowych, szkieletowych opartych na sprawdzonych rozwiązaniach uznanych producentów

 . Systemy nagłośnienia - właściwy system nagłośnienia  daje możliwość wyboru muzyki w zależności od miejsca jej odtwarzania. Korzystając z naszej wiedzy dobierzemy optymalne jakościowo i akustycznie dla danego obiektu rozwiązanie.

 . Systemy audio-video w salach konferencyjnych - współczesne sale to nie tylko projektor i ekran. To cały system audio-wizualny pozwalający przeprowadzić zarówno efektowną prezentację multimedialną, jak i spełniający funkcję rozrywkową. Zastosowanie odpowiednich systemów sterowania urządzeniami audio-video, a także światłem, ekranem, kotarą, żaluzjami, pozwala usprawnić jej obsługę. Warto zaznaczyć, że projektując systemy AV pamiętamy o doborze poszczególnych elementów zarówno pod kątem technicznym, finansowym jak i estetycznym.

Wśród naszych klientów znajdują się m.in.

 

news hilton
Hotel Hampton by Hilton

Al. Kompozytorów Polskich 1

20-848 Lublin

REF Hampton
Hotel in Between

Panieńszczyzna 15p

21-002 Panieńszczyzna

 

Hotel Forum w Lublinie na wiosnę

Hotel Forum

ul. Obywatelska 8

20-092 Lublin

 
Znalezione obrazy dla zapytania alter lublin

Hotel Alter

Ul. Grodzka 30
20-112 Lublin

 

 

 
Znalezione obrazy dla zapytania hotel etiuda lublin

Hotel Etiuda

Szerokie 123
20-050 Lublin.

 
Znalezione obrazy dla zapytania hotel korona lublin

Hotel Korona Spa & Wellness

Tereszyńskie 97A

0-515 Lublin

 
Podobny obraz
Best Hotel Agit Congress & Spa

Wojciechowska 29

20-704 Lublin

 

 
 
Hotel Restauracja Lwów

ul. Bronowicka 2

20-301 Lublin

 

 

Hotel Grodzka 20 

Grodzka 20

20-112 Lublin

 

Hotel Ilan

Lubartowska 85

20-123 Lublin

 
Hotel Restauracja Dwa Księżyce

ul. Sadowa 15

24-120 Kazimierz Dolny

 

 

Hotel Pensjonat Kazimierski