Referencje Menu 

INFOLINIA 814 45 8000

Doświadczenie i referencje

 

Mamy za sobą współpracę z wieloma kontrahentami:

. administracji państwowej

. koropracje i firmy prywatne

. służby mundurowe

. szkolnictwo i nauka

. hotele

. przemysł

. służba zdrowia

 

Wciąż pogłębiamy swoją wiedzę, zdobywając nowe doświadczenia i umiejętności.

Za każdym razem bierzemy pod uwagę specyfikę każdego hotelu, wymagania kontrahenta i potrzeby potencjalnych klientów obiektu.

To w połączeniu ze świeżością naszych pomysłów sprawia, że zdecydowanie warto podjąć z nami współpracę.

W przypadku każdego z systemów, w zależności od potrzeb naszego kontrahenta, możemy zaoferować przygotowanie projektu, koordynację prac, audyt, odbiory, dostawę sprzętu oraz wykonawstwo.
          Dzięki współpracy z nami nasi kontrahenci otrzymują gwarancję realizacji w ich inwestycji systemów dopasowanych do siebie, funkcjonalnych i racjonalnych pod względem kosztowym.

 Szczegóły dotyczące realizowanych przez nas systemów:

. Okablowanie strukturalne - jest podstawą funkcjonowania niemal wszystkich systemów teletechnicznych i informatycznych. Właściwie zaprojektowana i wykonana instalacja zwiększa pewność ich bezawaryjnej pracy. W okablowaniu wykorzystujemy technologie miedziane i światłowodowe. Nasze projekty są przemyślane, ekonomiczne i gotowe na integrację poszczególnych systemów.

. Monitoring CCTV - monitoring wizyjny to nieoceniona pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa. Zapewnia zarówno bieżącą obserwację obrazu z kamer umieszczonych w budynku i jego otoczeniu, jak i jego rejestrację i późniejsze odtwarzanie. Pozwala to na szybkie wykrycie ewentualnych zagrożeń i – w razie potrzeby – błyskawiczną interwencję. Systemy telewizji dozorowej są niezwykle efektywnymi i niedrogimi środkami służącymi poprawie bezpieczeństwa. Warto również pamiętać o możliwości zastosowania ich jako narzędzia kontroli pracy.

 . Systemy telekomunikacyjne - dostarczamy wysokiej jakości systemy ułatwiające i usprawniające komunikację wielu firm i instytucji. Oferujemy rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi najwyższą jakość produktu. Oferowane przez nas systemy  wyposażone są w nowoczesną platformę IT, wspierającą zarówno pracę administratora sieci jak i użytkownika telefonu.

 . Sieci Wi-Fi - projektowanie i wdrażanie niezawodnych sieci bezprzewodowych 802.11 a/b/g/n/ac na potrzeby sieci przemysłowych, biurowych, szkieletowych opartych na sprawdzonych rozwiązaniach uznanych producentów

 . Systemy nagłośnienia - właściwy system nagłośnienia  daje możliwość wyboru muzyki w zależności od miejsca jej odtwarzania. Korzystając z naszej wiedzy dobierzemy optymalne jakościowo i akustycznie dla danego obiektu rozwiązanie.

 . Systemy audio-video w salach konferencyjnych - współczesne sale to nie tylko projektor i ekran. To cały system audio-wizualny pozwalający przeprowadzić zarówno efektowną prezentację multimedialną, jak i spełniający funkcję rozrywkową. Zastosowanie odpowiednich systemów sterowania urządzeniami audio-video, a także światłem, ekranem, kotarą, żaluzjami, pozwala usprawnić jej obsługę. Warto zaznaczyć, że projektując systemy AV pamiętamy o doborze poszczególnych elementów zarówno pod kątem technicznym, finansowym jak i estetycznym.

Wśród naszych klientów znajdują się m.in.

HOTELE 

news hilton
Hotel
Hampton by Hilton

Lublin

REF Hampton
 
Hotel in Between

Panieńszczyzna

 

Hotel Arche Zamek Janów Podlaski

Janów Podlaski

 
 

Hotel Arche Lublin

 Lublin

Arche Lublin
Arche Poloneza

Hotel Arche Poloneza


 Warszawa

 
 

Hotel Arche Geologiczna


 Warszawa

Arche Geologiczna
Arche Żnin

Hotel Arche Żnin

 

Żnin

 
 

Hotel Arche Puławska

 

Warszawa

Arche Puławska
Fokus

Hotel Fokus


 Lublin

 
 

Hotel Ibis


 Lublin

Ibis

Forum 1713

Hotel Forum 


 Lublin

 
 

Hotel Alter


 Lublin 

 

 Alter
Etiuda

Hotel Etiuda


 Lublin

 
 

Hotel Korona Spa & Wallnes


 Lublin

Znalezione obrazy dla zapytania hotel korona lublin
Podobny obraz
Hotel Best Agit Congress & Spa

 Lublin

 

 
 
 
Hotel Restauracja Lwów

 Lublin

 

lwów 

Hotel Grodzka 20 

 Lublin

 
 

Hotel Ilan

 Lublin

 

Hotel Pensjonat Kazimierski 

Kazimierz Dolny

 
 

Hotel PIWET

Puławy

 

Hotel DeSilva Premium

Poznań